فیس تاک| تصاویر و بیوگرافی افراد مشهور بازیگران

جدیدترین مطالب و مقالات افراد مشهور و هنرمندان , اخبار هنرمندان , بیوگرافی بازیگران , تصاویر بازیگران و معرفی سریال های تلویزیونی

گروه بی تی اس (BTS) گروه پسرانه هفت نفره کره جنوبی

بیوگرافی و عکس های گروه بی تی اس

بی‌تی‌اِس که با نام بَنگتَن بویز هم معروف است، گروه پسرانهٔ هفت نفرهٔ اهل کره جنوبی می باشند. تشکیل این گروه از سال ۲۰۱۰ شروع گردید و در سال ۲۰۱۳، زیر نظر بیگ هیت اینترتینمنت آغاز به کار نمود. اعضای گروه جین، شوگا، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی و جونگ‌کوک در ترانه‌سرایی و تهیهٔ بیشتر آثار خود مشارکت دارند. بی‌تی‌اس در ابتدا به‌عنوان یک گروه هیپ هاپ آغاز کردند اما در طول زمان سبک‌های مختلفی را داشتند.

بیوگرافی اعضای گروه BTS

گروه BTS شامل هفت عضو با نام‌های کیم نام-جون ، کیم‌ سوک-جین ، مین یون-گی (Suga)، جانگ هو-سوک، پارک جی-مین ، کیم ته-هیونگ و جئون جونگ-کوک می‌شود. در ادامه این مطلب فیس تاک بیوگرافی اعضای گروه BTS را آورده ایم.

کیم نام-جون

کیم نام-جون که با نام هنری RM هم شناخته می‌شود در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۴ (۲۱ شهریور ۷۳) به دنیا آمد. وی لیدر BTS و نخستین عضوی است که در این گروه قرار گرفت. RM رپر، ترانه‌سرا و آهنگساز است و به جز فعالیت‌هایش در گروه BTS به طور انفرادی نیز فعالیت‌هایی دارد و تا به حال برای ۱۶۲ آهنگ ترانه‌سرایی و آهنگسازی نموده است.

وی همین طور دو میکس‌تیپ با نام‌های RM (در سال ۲۰۱۵) و Mono (در سال ۲۰۱۸) منتشر کرده است. میکس‌تیپ Mono تاکنون با صدر نشینی در آیتونز ۱۱۸ کشور توانسته است رکورد بیشترین اولین های آیتونز برای یک آلبوم را در آسیا و چهارمین آلبوم در جهان را در دست بگیرد.

کیم سوک-جین 

کیم سوک-جین که با نام هنری جین (Jin) نیز معروف است در تاریخ ۴ دسامبر ۱۹۹۲ (۱۳ آذر ۷۱) به دنیا آمد. وی بزرگترین عضو BTS است و قبل از پیوستن به این گروه در رشته بازیگری تحصیل می‌کرده است و تصمیم به پیوستن در کمپانی دیگری برای بازیگر شدن داشت، تا اینکه کمپانی بیگ‌هیت پیشنهاد متفاوتی به او می‌دهد. جین اکنون ترانه‌سرا و کالیست است.

ترک Moon از کیم سوک-جین در آلبوم نقشه روح BTS موفق شده است به رتبه نخست آیتونز ۱۰۹ کشور برسد و تابه حال بیشترین جایگاه اول آیتونز در این آلبوم را به خود اختصاص داده است. همین طور ترک Moon سومین آهنگ در جهان است که بیشترین رتبه نخست را کسب کرده است.

 

 

مین یون-گی 

مین یون-گی که با نام هنری شوگا (Suga) نیز معروف است در تاریخ ۹ مارس ۱۹۹۳ (۱۸ اسفند ۷۱) به دنیا آمد. شوگا رپر، ترانه‌سرا و آهنگساز است و به جز فعالیت‌هایش در گروه BTS به عنوان آهنگساز و ترانه‌سرا برای دیگر خوانندگان نیز فعالیت‌هایی دارد. وی تاکنون آهنگساز و ترانه‌سرای بیش از صد اثر بوده است؛ از جمله آهنگ Wine از خواننده Suran که توانست جایزه بهترین ترک R&B را در سال ۲۰۱۷ در جشنواره ملون به خود اختصاص دهد.

مین یون-گی نام هنری دیگری هم با عنوان Agust D دارد که برای زمان هایی ست که به تنهایی و جدا از گروه BTS اثری منتشر می‌کند. او در سال ۲۰۱۶ میکس‌تیپی با نام Agust D و در سال ۲۰۲۰ دومین میکس‌تیپش را به نام D-2 منتشر کرد که توانست رتبه ۱۱ بیلبورد ۲۰۰ را به خود اختصاص دهد.

جانگ هو-سوک

جانگ هو-سوک که با نام هنری J-Hope نیز معروف است در تاریخ ۱۸ فوریه ۱۹۹۴ (۲۹ بهمن ۷۲) به دنیا آمده است. جی-هوپ رپر، وکالیست، ترانه‌سرا و آهنگساز است. وی همین طور رقصنده اصلی گروه BTS است. وی قبل از پیوستن به BTS، عضو گروهی زیرزمینی برای رقص بود. علاقه شدید جی-هوپ به رقص او را به سعی برای خوانندگی و تست دادن برای کمپانی بیگ‌هیت مشتاق کرد.

جانگ هو-سوک پس از RM و شوگا سومین عضوی است که به گروه BTS پیوست. جی-هوپ در سال ۲۰۱۸ نخستین میکس‌تیپ خودش را با عنوان Hope World منتشر کرد که توانست رتبه ۳۸ بیلبورد ۲۰۰ کسب کند. وی همین طور در سال ۲۰۱۹ با همکاری خواننده آمریکایی-اسپانیایی Becky G تک آهنگی به نام Chicken Noodle Soup منتشر کرد.

 

 

پارک جی-مین 

پارک جی-مین که با نام کوچکش جیمین (Jimin) نیز معروف است در تاریخ ۱۳ اکتبر ۱۹۹۵ (۲۱ مهر ۷۴) به دنیا آمد. جیمین وکالیست، ترانه‌سرا و رقصنده است. وی در دبیرستان هنر تحصیل نموده و به آموزش رقص‌های پاپینگ و لاکینک پرداخته است و همین طور بهترین رقصنده مدرن مدرسه خود بوده است.

تا اینکه یک روز یکی از معلمان او، جیمین را به تست دادن برای کمپانی بیگ‎‌‌هیت تشویق می‌کند و او در سال ۲۰۱۲ به عنوان کارآموز پذیرفته می‌شود و در سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از اعضای BTS شروع به کار نمود. پارک جی-مین در سال ۲۰۱۸ تک آهنگی با نام Promise منتشر کرد که توانست رکورد بیشترین استریم در ۲۴ ساعت را با ۸٫۵ میلیون استریم از دریک (Drake)، رپر آمریکایی، در پلتفرم SoundCloud بگیرد.

 

کیم ته-هیونگ 

کیم ته-هیونگ که با نام هنری V نیز معروف است در تاریخ ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵ (۹ دی ۷۴) به دنیا آمد. V وکالیست‌، ترانه‌سرا و بازیگر است. وی در کودکی علاقه بسیاری به خوانندگی و نواختن ساکسیفون داشت. روزی ته-هیونگ برای حمایت یکی از دوستانش به همراه او به کمپانی بیگ‌هیت می‌رود تا دوستش تست بدهد، ولی یکی از کارکنان بیگ‌هیت با دیدن ته-هیونگ او را تشویق می‌کند که او نیز تست بدهد و همین موضوع وی را به عضوی از گروه BTS بدل کرد.

کیم ته-هیونگ در سال ۲۰۱۷ در سریالی به نام Hwarang بازی کرد. V تاکنون تک آهنگ‌های بسیاری به طور انفرادی منتشر نموده است. او در سال ۲۰۲۰ یکی از ترک‌های سریال Itaewon Class را با نام Sweet Night خواند که موفق شد با صدر نشینی در ۱۱۷ کشور رکورد ادل (Adele) را  برای بیشترین رتبه ۱ آیتونز جهان بشکند.

جئون جونگ-کوک

جئون جونگ-کوک که با نام کوچکش جونگ‌کوک نیز معروف کوچک‌ترین عضو BTS و در تاریخ ۱ سپتامبر ۱۹۹۷ (۱۰ شهریور ۷۶) به دنیا آمد. جونگ‌کوک وکالیست اصلی گروه و ترانه‌سرا است. وی در کودکی آرزو داشت که بازیکن بدمینتون باشد، ولی بعدا با دیدن خواننده G-Dragon در تلویزیون تصمیم گرفت که به این حرفه بپردازد. او در سال ۲۰۱۱ در یک برنامه استعدادیابی در شهر دگو شرکت کرد و زمانی که فکر می‌کرد انتخاب نخواهد شد از ۷ کمپانی موسیقی دعوتنامه دریافت کرد. جونگ‌کوک در آخر با دیدن RM کمپانی بیگ هیت را انتخاب کرد.

 

 

BTS مخفف چیست؟

بی تی اس در اصل مخفف نام کره ای این گروه یعنی Bangtan Sonyeondan به معنای پسران ضدگلوله است، به گفته جی هوپ این نام اشاره به مقاومت در برابر انتقادات و انتظارات بی جا از نوجوانان دارد.

نکات جالب در مورد گروه بی تی اس

– بی تی اس کار خود را به صورت رسمی در سال ۲۰۱۳ آغاز نمود. سبک بی تی اس در ابتدا هیپ هاپ بود، ولی کم کم ، سبک‌های گوناگونی را اجرا نمودند.

– متن ترانه‌های آن معمولا دغدغه‌های شخصی و اجتماعی، سلامت روان، مشکلات دوران مدرسه، فقدان، عشق به خود و فردگرایی را شامل می‌شود.

– بی تی اس در سال ۲۰۱۷، به عنوان پیشروی موج موسیقی کره‌ای راهی بازار جهانی گردید و توجه‌ها را به خود جلب نمود.

– بی تی اس نخستین هنرمندان کره‌ای هستند که در صدر جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفتند.

– بی تی اس با فروش بیش از ۲۰ میلیون آلبوم در جدول موسیقی گائون (جدول رسمی تک آهنگ‌های کره جنوبی)، پرفروش‌ترین هنرمندان در تاریخ کره جنوبی هستند.

– لقب شاهزاده های پاپ به این گروه داده شده است.

– ۲۳ رکورد جهانی گینس برای این گروه کره‌ای ثبت شده است.

 

 

– جین بزرگترین عضو گروه است و اعضای گروه به او مادر می‌گویند، چون هم برایشان آشپزی می‌کند و هم محیط کار را تمیز می‌کند.

– شوگا رپر گروه است و به آسانی می‌تواند در یک روز اثری جدید تولید کند.

– جی-هوپ، هم رپر و هم خواننده زیر صدای گروه است.

– آر ام خواننده اصلی و لیدر گروه است. اغلب مصاحبه‌ها و ترجمه‌ها را او انجام می‌دهد و به دیگر اعضای گروه انگلیسی یاد می‌دهد. وی همین طور زبان انگلیسی، به زبان ژاپنی هم مسلط است.

– جیمین خواننده اصلی گروه است و تناسب اندام بی نظیری دارد.

– او از خواننده گروه است که نامش از کلمه ویکتوری به معنای پیروزی برداشته شده است.

– جونگ کوک جوان‌ترین عضو گروه و از خواننده های رپ و زیر صدای گروه است. وی همین طور بی‌نظم‌ترین عضو گروه هم است. جونگ کوک پرطرفدارترین عضو گروه در اینستاگرام است.

ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!